CHI Miss Universe, moringa&macadamia oil – zachwycaj blaskiem włosów!

Firma CHI słynie z dobrych produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów. Często wykorzystuje w swoich produktach moc naturalnych olejków. Na szczególną uwagę zasługuje różowa odżywka do włosów CHI Miss Universe w formie olejku, która ma chronić i odmładzać włosy.

chi-miss-universe-moringamacadamia-oilCHI Miss Universe jest to olejek zamknięty w ładnej, intensywnie różowej butelce o pojemności 59 ml. Buteleczka jest wyposażona w pompkę, która ułatwia aplikację produktu. Olejek dostępny jest również w mniejszej wersji – 15 ml. Jeśli więc chcesz najpierw wypróbować jego działanie lub wyjeżdżasz i nie chcesz zajmować miejsca w bagażu dodatkowymi, ciężkimi butelkami kosmetyków – wersja podróżna oleju CHI jest dla ciebie.

Olejek Miss Universe zawiera dwa doskonałe naturalne olejki: olej moringa i olejek makadamia. Są one cenione za swe właściwości silnie pielęgnujące i regenerujące włosy. Zarówno olej makadamia, jak i olej moringa przeznaczone są do włosów średnioporowatych – czyli lekko zniszczonych, wymagających ochrony i regeneracji, które bez odpowiednich produktów mogą się puszyć, wysuszać i niszczeć. Włosy średnioporowate ma większość ludzi na świecie.

Dzięki olejkowi moringa włosy przestaną się drastycznie starzeć, zyskają blaski nawilżenie. Olej moringa oprócz właściwości silnie odmładzających dba o skórę głowy, oczyszcza ją i reguluje poziom sebum. Olejek moringa stanowi bogactwo antyoksydantów oraz witaminy A i E. Moringa zabezpiecza włosy przed zanieczyszczeniami środowiska, oraz przed niekorzystnym działaniem wiatru, mrozu, słońca.

Olej makadamia jest lekkim olejem, który nie przeciąża włosów, łatwo się wchłania i dba o młodość i piękno włosów. Olejek makadamia zawiera ponadto skwalan, naturalny składnik ludzkiego sebum. Z tego powodu dba on o odpowiednią ilość sebum na skórze głowy.

Zarówno olej makadamia, jak i moringa zapobiegają utracie wilgoci z wnętrza włosów i sprawiają, że pukle stają się sprężyste, odżywione i pełne blasku. Olejek CHI Miss Universe nawilża włosy, pomaga je ułożyć, natychmiast nadaje kondycji i nie pozostawia na powierzchni pukli tłustej, ciężkiej warstwy.

Olej CHI Miss Universe wzbogacony został również o proteiny, które zapewniają włosom ochronę i „uszczelniają” całą powłokę włosa. Miss Universe z olejem moringa i makadamia wystarczy stosować na wilgotne lub suche włosy. Nie potrzeba go spłukiwać.